Głosowanie w budżecie pracowniczym 20-23 marca!

Drodzy Państwo, Szanowni Koledzy, Przypominamy, że od dzisiaj trwa głosowanie na projekty w budżecie pracowniczym SGH. KES zgłosiło dwa ogólnouczelniane projekty: “Repozytorium naukowe SGH” oraz “Instrumentarium naukowca”. Zapraszamy oczywiście do głosowania, a dla wyjaśnienia czym jest otwarte repozytorium i dlaczegoCzytaj więcej… Głosowanie w budżecie pracowniczym 20-23 marca!

Instrumentarium naukowca w świecie cyfrowym – zagłosuj na projekt szkoleń w budżecie partycypacyjnym SGH

Kiedy jakiś czas temu pisałam pracę doktorską, mój temat był w Polsce na tyle słabo rozpoznany, że dziękowałam opatrzności za cudowny wynalazek, jakim jest internet. Dzięki niemu bowiem znajdowałam zagraniczne książki i artykuły, które posłużyły mi za bazę referencyjną. WtedyCzytaj więcej… Instrumentarium naukowca w świecie cyfrowym – zagłosuj na projekt szkoleń w budżecie partycypacyjnym SGH

REkon – otwarte repozytorium naukowe w SGH! Zagłosuj na projekt w budżecie partycypacyjnym!

Przemiany technologiczne, z jakimi mieliśmy do czynienia przez ostatnich kilkadziesiąt lat, zmieniły nie do poznania nasze funkcjonowanie, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Obecność w sieci stała się właściwie koniecznością, z czego bardzo szybko zdali sobie sprawę również naukowcy.Czytaj więcej… REkon – otwarte repozytorium naukowe w SGH! Zagłosuj na projekt w budżecie partycypacyjnym!